alyssa en ik gaan samen weekendje weg .niet ver weg maar naar eindhoven ik ken het daar nu een beetje ("ben nog al een bange wahaha). en we hebben al eerder in het hotel geslapen en beviel erg goed.
we gaan januari 4 tm 6 januari met tweetjes ik kan niet wachten .
we gaan lekker shoppen, zwemmen ,eten ,babbelen echte meiden dingen doen die we thuis met de mannen niet aan toe komen haha .
dus heb er echt zin in om te gaan dan gaan we ook nog naar v en d alyssa houd van die winkel ze kan daar echt uren ronddwalen en eten etc hahaha . dus dat vind ze wel leuk .
nou wat minder nieuws hahahaha klunze mama was aan werk en ze wil met beitel wat slopen en ik schaaf met me vingers zo langs ijzeren rand af . helaas te diep dat zelf stopt . dus om kwart vvoor 11 zat ik op ehbo en om half 12 zaten er 3 hechtingen in pffff in twee vingers doet pijn hahaha .
volgende week dinsdag joshua naar cb ik kan niet wachten ben zo benieuwd naar zijn gewicht . het is nog steeds het heerlijke mannetje die hij was met 2 weken .ik smeekte zo dat joshua makkelijk werd en yes dat is ie . hij huilt alleen als ie moe is .echt geweldig kind . hij grijpt al wel met zijn handjes naar zijn mond dus hij heeft al zin in bijvoeding maar mama wilde wachten tot 6 maanden;( met kerst krijgt hij zijn eerstefruit hapje ik kan niet wachten haha . dat is toch wel speciale dag en speciale moment . joshua is zon lachebekje die absoluut niet tegen kietelen of gekke geluidjes kan . dit heb ik alleen bij alyssa gehad .de andere twee waren nooit zo veel huilen (zonder oorzaak) . en joshua is echt net alyssa ik noem ze mini me omdat ze beide op mij lijken van vroeger als twee druppels hahah.
nathan is laatste tijd mama kindje geworden . eerst was zo mama tot papa thuis komt en dan mocht ik niks meer .nu geeft ie knuffel en wil weer terug naar mama haha . verder is ie nog steeds nathan zijn zelve . hoe boos een kind kan zijn als je zegt nathan dit mag niet . cb helpt ons nu mee ze heeft nu ook gezien hoe hij is en wil verder met hem . dus ben benieuwd want dit is echt niet leuk. vooral voor hem niet . zon frustrerend dat ie dan is . en natuurlijk helpt het niet mee dat hij niet praat . hij zegt geen woord , hij mokt als ie er uit wil na middag dutje of ik ben er al dus ben hem aan leren zeg dan mama dan kom ik je pakken dit is al paar x goed gegaan dus hoop dat ie het volhoud . buiten alles om is hij erg slim . pakt bijv joshua pamper en monddoekje als ik met joshua aan kom lopen . pakt zijn eigen pamper als ie gepoept heeft . pakt glas als ik zeg mama heeft dorst . en zo al zijn kleine dingen die hij snapt vind ik erg knap .
de twee oudste gaat goed mee.dylan had eindelijk zijn goede kant aan mij laten zien. maar net het weekend voor sinterklaas draaide hij weer om naar boze dylan naar mama. ik zei al dat sinterklaas dan niet kwam maar dit maakte geen verschil . hun waren ook totaal niet zenuwachtig of etc maar toch die omslag was niet fijn en nog steeds is ie zo boos . hoop dat weer goed gaat met hem zodat ik minder hoef te mopperen. alyssa is erg lief al heeft ze der momentjes maar toch dat is niet zo erg .
verder is vriendlief over 2 weken klaar op zijn werk. dan is zijn ontslag periode voorbij en gaan we met ons eigen bedrijf beginnen . al zou het tien dagen duren nu nog maar dinsdag is ie vrij dus dat scheelt weer een dag en de hechtingen moeten er uit over een week dus even kijken wanneer die afspraak is .
nou weer beetje op de hoogte , al doet typen zeer wahhaha .
liefsss
reacties (0)